Kredyt pod zastaw – najlepsze warunki. Kredyt samochodowy online, bez wychodzenia z domu. Niskie odsetki, zero formalności. Gotówka pod zastaw samochodu online. Najtańsze kredyty pod zastaw auta online. Zastaw auto i weź kredyt online.

Często potrzeba uzyskania szybkiego kredytu wymaga zdecydowanych rozwiązań. Jedną z takich opcji może być kredyt pod zastaw. Najbardziej znanym jego rodzajem jest kredyt pod hipotekę, ale nieruchomość to nie jedyna rzecz, którą można zastawić. Mogą to być także:

  • ziemia,
  • inne nieruchomości,
  • wartościowe przedmioty.

Wszystko zależy od tego, na co zgodzi się wierzyciel.

Zastaw samochodu

Popularną formą kredytu pod zastaw jest zastaw samochodu. Pozwala to na uzyskanie większej kwoty kredytu niż w przypadku innych, mniej wartościowych przedmiotów. Co więcej, teraz całą procedurę możesz dopełnić online, wypełniając wniosek kredytowy bez wychodzenia z domu. Upraszcza to całą procedurę, a i wniosek kredytowy zostaje rozpatrzony znacznie szybciej, niż w normalnym trybie.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Weź kredyt od zastaw samochodu. Duża zdolność, niskie raty miesięczne. Nie musisz obawiać się o stratę majątku, zastawić możesz nawet nowe auto! Kredyt pod zastaw samochodu to alternatywna forma finansowania zewnętrznego twojego pojazdu.

Dla kogo kredyty pod zastaw samochodu?

Kredyt pod zastaw samochodu może otrzymać każda osoba chcąca zaciągnąć w ten sposób kredyt bankowy, także na zakupy pojazdu. W sytuacji gdy klient chce zakupić samochód, nie ma na niego wystarczającej ilości gotówki, może zaciągnąć kredyt pod zastaw samochodu, który właśnie chce kupić. W takim wypadu, zakupiony pojazd staje się własnością banku i zabezpieczeniem kredytu, na jaki został wzięty. Bank niejako wypożycza auto klientowi, które staje się jego własnością w momencie spłacenia wszystkich kosztów kredytu, tym samym przestaje być także podstawą zastawu kredytu. Rzadziej występującą sytuacją jest ta, gdy osoba, która posiada już pojazd samochodowy i chce zaciągnąć kredyt nie mając dość dużej zdolności kredytowej, może jako zabezpieczenie kredytu zastawić właśnie samochód. Bank w razie niespłacenia w określonym terminie kredytu, staje się właścicielem pojazdu.

Jakie są koszty?

Kredyt pod zastaw samochodu w dużej mierze zależy od jego wartości oraz wkładu własnego kredytobiorcy. Oprocentowanie waha się od 8 do 13% w skali roku, jednak część banków oferuje także kredyty pod zastaw samochodu w obcej walucie. Istnieje możliwość dodatkowego ubezpieczenia kredytu. Okres kredytowania to nawet 10 lat, lecz większość osób decyduje się na szybszą spłatę zobowiązania, która wynosi ok 5 lat. Po tym czasie samochód w pełni staje się ich własnością. Ciekawą ofertę można znaleźć w internecie, gdzie znajduje się specjalnie przygotowana oferta, z bardzo szybko wydawana decyzją kredytową nawet w 3 godziny. W porównaniu do kredytu gotówkowego, kredyt pod zastaw samochodu jest tańszy i łatwiejszy do otrzymania, ze względu na występowanie zabezpieczenia w postaci zastawu. Osoby decydujące się właśnie na takie kredytowanie zakupu auta, nie muszą także przedstawiać zaświadczeń z ZUS i US, jedynie dowód posiadania stałego dochodu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *