Tani kredyt mieszkaniowy online. Atrakcyjne oprocentowanie i niska marża. Kredytowanie do 90% wartości nieruchomości. Długi okres kredytowania – nawet 35 lat. Wniosek kredytowy dostępny online. Szybka decyzja i transfer gotówki do 14 dni od złożenia wniosku.

Banki oferują ogromny wybór kredytów mieszkaniowych. Kredyt na mieszkanie możemy otrzymać w wysokości od 80 000 do 3 mln złotych. Maksymalnie wysokość kredytu wynosi do 90% wartości nieruchomości. Okres kredytu wynosi maksymalnie 35 lat i jest rozłożony na równe raty kapitałowo-odsetkowe. Bank nie pobiera dodatkowych opłat przy rozpatrywaniu wniosku kredytowego. Bank oferuje pomoc przy załatwianiu formalności. Gwarantuje także wypłatę środków w ciągu 14 dni od złożenia wniosku. Niska marża kredytu już od 1,04% oraz niska prowizja za udzielenie kredytu już od 1%. Wysokość marży jest uzależniona od środków finansowych, jakie posiada kredytobiorca.

Miesięczna rata kredytu będzie zmienna. Wpływ na wysokość miesięcznej raty kredytu będzie mieć marża oraz wartość zmiennej stawki referencyjnej WIBOR 3M. Wniosek o kredyt hipoteczny można złożyć za pośrednictwem strony internetowej.

Kredyt mieszkaniowy kalkulator online

Kalkulator kredytu mieszkaniowego jest narzędziem, na podstawie którego otrzymamy informacje o:

  • harmonogramie spłaty zadłużenia,
  • wysokość odsetek,
  • pozostały długu po każdej spłaconej racie.

Aby wyliczyć dane należy wpisać w kalkulator: kwotę kredytu, wysokość prowizji, oprocentowanie kredytu, okres kredytu oraz rodzaj rat (stałe czy malejące).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *