Kredyt internetowy od 18 roku życia. Wysoka kwota kredytu, nawet 200 000 złotych. Przeznaczony na dowolny cel. Niskie oprocentowanie i atrakcyjne warunki kredytu. Wniosek online – gwarancja szybkiej decyzji kredytowej. Szybki przelew gotówki na wskazane konto bankowe.

Banki niechętnie udzielają kredytów dla osób młodych. W większości banków aby ubiegać się o kredyt trzeba mieć ukończone 21 lat. Jednak są banki, które wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, oferują atrakcyjny kredyt internetowy przeznaczony dla osób, które skończyły 18 lat. Młody kredytobiorca może ubiegać się o kredyt w wysokości od 5 000 do 200 000 złotych. Okres spłaty kredytu wynosi nawet 10 lat i jest ustalany indywidualnie z klientem w oparciu o wysokość zaciągniętego długu. Oprócz standardowej oferty banki oferują atrakcyjne promocje obniżające oprocentowanie kredytu. Aby skorzystać z promocji należy:

  • posiadać konto osobiste z comiesięcznym wpływem min. 1 500 złotych
  • przenieść jedno zobowiązanie z innego banku (np. pożyczkę, kredyt lub kartę kredytową).

W przypadku innej promocji aby obniżyć oprocentowanie kredytu o 2% należy w ciągu dwóch miesięcy od otrzymania kredytu przedstawić w banku rachunki na kwotę minimum 50% kwoty kredytu netto. Ubiegając się o kredyt bank nie wymaga zbędnych dokumentów, wniosek możemy złożyć za pośrednictwem strony internetowej. Otrzymując kredy mamy możliwość skorzystania z ubezpieczenia, które jest dostępne w pakiecie podstawowym i rozszerzonym. Bank gwarantuje szybką decyzję kredytową i przelew gotówki na wskazane konto bankowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *