Umowa o dzieło to nie problem dla banku i masz możliwość ubiegania się o kredyt. Umowa o pracę nie jest obowiązkowa, Nie płacisz więcej, nie jesteś dyskryminowany i Twoja oferta może być bardzo atrakcyjna. Kredyt na umowę o dzieło jest dostępna na rynku finansowym. Duże wydatki? Nawet 150 tys. złotych może zasilić Twoje konto. Niskie oprocentowanie? 7% to odsetki, jakie może zaproponować Ci bank. Żadnych ukrytych kosztów. Kredyty na umowę o dzieło są już łatwo dostępne dla kredytobiorców.

Nowoczesny bank

Obecnie na rynku pracy funkcjonuje wiele rodzajów zatrudnienia. Banki zdają sobie z tego sprawę i dostosowują swoje oferty do potrzeb swoich klientów. Dbają o nasze potrzeby i chętnie udzielają pomoc finansową nawet osobą, które są zatrudnione na umowę o dzieło. Przy ubieganiu się o taki kredyt, będziesz potrzebował zaświadczenia o dochodach i zatrudnieniu, dla potwierdzenia Twoich zarobków. Przykładowo, jeden z banków wymaga takiego dokumentu za okres 3 miesięcy oraz potwierdzenia pracy na danym stanowisku na okres 12 miesięcy. Stabilność pracy i ciągłość współpracy z jednym pracodawcą mogą być istotnym aspektem dla banku. Kredytodawcy niekiedy wymagają wyciągów z rachunku osobistego, na którym będą widoczne nasze wpływy. Kiedy nie posiadamy umowy o pracę, banki są zobowiązane sprawdzić nasze zarobki, co jest zrozumiałe, ponieważ muszą być pewni swoich klientów. Dzięki tym wszystkim procedurom, mamy szanse na kredyt w banku, pomimo braku stabilnej umowy o pracę.

Liczy się klient

Chcesz wyjechać na wakacje? Potrzebujesz nowego auta? A może musisz spłacić inne zobowiązania finansowe? Banki nie zamykają Ci drogi do szybkiego zastrzyku gotówki. Nieważne jaką masz umowę i jak warunki zatrudnienia. Umowa o dzieło też jest pewną formą zatrudnienia i kredyty dla takich osób są coraz łatwiej dostępne. Możesz ubiegać się nawet o 200 tys. złotych. Kwota, jaką przyzna Ci bank, jest uzależniona od Twoich zarobków i zdolności kredytowej. Im lepiej przedstawisz stabilność swojej posady, tym masz większa szanse na otrzymanie takich pieniędzy, jakich potrzebujesz. Kredyt gotówkowy nie należy do najdroższych i miesięczne raty mogą być uzupełnione o 7% oprocentowanie. Żadnych ukrytych opłat, które mogłyby Cię zaskoczyć. Okres kredytowania dostosowany do Twoich potrzeb: 3 lata, 5 lat, a nawet 10 lat. Sam decydujesz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *