Jeżeli pracujesz za granicą, a chcesz wziąć kredyt w kraju rodzimym, poznaj najlepsze oferty kredytów. Uzyskaj pieniądze szybko i na dowolne wydatki. Kredyt w Polsce dla pracujących za granicą, atrakcyjne warunki, przy różnych formach zatrudnienia, bez długiego czekania na decyzję, na samochód, dla firmy, kredyt gotówkowy, dla osób samozatrudniających się, przystępna wysokość rat, formalności łatwe do wypełnienia.

Z każdym rokiem coraz większe grono ludzi decyduje się na wyjazd zarobkowy za granicę. Duża ich grupa zostaje tam na stałe, lecz mimo zarobków wyższych od tych oferowanych w kraju, oni również potrzebują kredytów o różnym przeznaczeniu. Na naszym rynku można obecnie znaleźć bardzo wiele togo typu ofert, które są przeznaczone dla osób pracujących w krajach Wspólnoty. Zaciąganie takich zobowiązań jest o wiele łatwiejsze niż branie kredytów w państwie, w którym się pracuje z uwagi na spore utrudnienia dla obcokrajowców.

Kredyty w Polsce mogą otrzymać osoby pracujące za granicą jeżeli:

  • posiadają odpowiednio wysoki dochód, którego wysokość może różnić się w zależności od instytucji finansowej,
  • są zatrudnione na kontrakcie lub zdecydowali się na samozatrudnienie,
  • podjęły się prowadzenia spółki LTD,

Dzięki takiej formie kredytu można otrzymać: kredyt hipoteczny, konsolidacyjny, na zakup auta, klasyczny gotówkowy. Kwoty otrzymanego wsparcia są uzależnione od wewnętrznych ustaleń pożyczkodawcy, jednakże średnio może to być kilkanaście tysięcy złotych. Oczywiście aby móc złożyć wniosek o przyznanie środków finansowych, niezbędne jest przedstawienie dokumentu potwierdzającego wysokość zarobków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *