Kredyt pod zastaw hipoteki to bardzo niskie oprocentowanie przy jednoczesnej ogromnej sumie kredytu możliwej do uzyskania. Kredyt długoterminowy, nawet na czterdzieści lat. Możliwość wzięcia kredytu wspólnie nawet przez osoby ze sobą niespokrewnione. Najlepsze kredyty pod zastaw hipoteki na dowolny cel, bez ukrytych kosztów i poręczycieli.

Kredyt pod zastaw domu, mieszkania, lokalu usługowego lub przemysłowego, a także pod zastaw działki budowlanej, czyli kredyt pod zastaw hipoteki to najtańszy sposób na uzyskanie bardzo dużej sumy pieniędzy w kredycie długoterminowym, który trwać może nawet 40 lat. Najczęstszymi kredytami udzielanymi pod zastaw hipoteki są:

  • kredyty hipoteczne – na zakup lub budowę nieruchomości pod zastaw danej nieruchomości/działki budowlanej
  • pożyczka hipoteczna – w tym przypadku nazwa może być myląca.

Określenie “pożyczka” zazwyczaj w nomenklaturze finansowej dotyczy jedynie parabanków i innych prywatnych instytucji finansowych, które zajmują się pożyczaniem pieniędzy, ale w tym wypadku określenie “pożyczka” oznacza produkt bankowy, a określenie to stosowane jest by odróżnić ten produkt od kredytu hipotecznego, który zaciąga się na kupno nieruchomości. W tym konkretnym przypadku “pożyczka” hipoteczna nadal jest de facto kredytem. Termin ten oznacza zobowiązanie zaciągnięte właśnie pod zastaw hipoteki na dowolny cel.

Maksymalna wysokość kredytu pod zastaw hipoteki zależy od kilku czynników:

  • ewentualnego wkładu własnego, który gotowi jesteśmy wnieść do naszego przedsięwzięcia (budowy, zakupu domu/mieszkania lub remontu)
  • wartości nieruchomości, pod zastaw której chcemy wziąć kredyt. Na wartość nieruchomości składa się: jej stan techniczny, lokalizacja, przeznaczenie, wielkość
  • zdolności kredytowej kredytobiorcy – zdolność kredytową można znacząco podnieść w sytuacji, gdy zdecydujemy się na wzięcie kredytu wspólnie z osobą trzecią. Zasady przyznawania kredytów zmieniły się, obecnie można starać się o kredyt nawet w sytuacji. gdy nie jesteśmy ze sobą spokrewnieni ani spowinowaceni.

Kredyt pod zastaw hipoteki jest niewątpliwie bardzo korzystnym posunięciem pod względem finansowym – oprocentowanie takiego kredytu jest bardzo niskie. Hipoteka stanowi bardzo dobre zabezpieczenie spłaty kredytu, dlatego banki mogą sobie pozwolić na znaczące obniżenie oprocentowania kredytu.

W przypadku starań o kredyt na remont, gdy zastawiamy hipotekę możemy liczyć nie tylko na wypłatę kredytu w transzach, których przepływ jest uzależniony od dostarczonego do banku harmonogramu prac remontowych, ale możemy liczyć również na dodatkową kwotę pieniężną, którą możemy przeznaczyć na dowolny cel, który nie jest związany z celami remontowymi.

Kredyty hipoteczne pod zastaw

Najlepszy kredyt hipoteczny pod zastaw nieruchomości. Szybka spłata bez dodatkowych komplikacji. Niskie oprocentowanie, brak dodatkowych kosztów. Błyskawiczna akceptacja wniosku. Szybkie kredyty hipoteczne pod zastaw.

To najpopularniejsza forma tego typu pożyczki. Polega ona na wpisie do ksiąg wieczystych banku, mimo iż faktycznym właścicielem mieszkania jest pożyczkobiorca. Po spłacie wszystkich rat, placówka finansowa zostanie z dokumentów oficjalnie wykreślona.

100% kredytowania

Nie każdy dysponuje tzw. „wkładem własnym”, a więc częścią kwoty, jaką przyjdzie nam zapłacić za mieszkanie. Nie stanowi to jednak problemu, gdyż duża liczba banków oferuje kredyt w wysokości 100% wartości mieszkania. To doskonała propozycja pożyczki dla wszystkich, którzy nie dysponują wolnymi środkami finansowymi, lub też chcą ją przeznaczyć na remont lub zakup wyposażenia do nowego lokum. Część placówek również kredytuje opłaty związane z zakupem mieszkania, tj. opłata notarialna.

Nawet do 30 lat spłaty kredytu

Mniejsze raty generują dłuższy czas spłaty kredytu. Pożyczkodawca oferuje umowę na kilkanaście lat. By spełnić marzenie o własnym mieszkaniu nie trzeba bać się stosu dokumentów do wypełnienia, czy skomplikowanych procedur. Wszystko odbywa się na jasnych i przejrzystych zasadach, a o dopełnienie wszystkich formalności dba osobisty konsultant. To daje gwarancję spokojnej finalizacji zakupu mieszkania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *