Spóźniłeś się ze złożeniem zeznania PIT? Okazało się, że musisz dopłacić do kwoty podatku? A może potrzebujesz pieniędzy, a nie jesteś w stanie szybko zdobyć zaświadczenia o dochodach? W takich sytuacjach idealnie sprawdza się Kredyt na PIT! Ta sezonowa oferta, to najlepsza okazja na rynku kredytów gotówkowych. Kredyt na PIT to gwarancja szybkich pieniędzy przy minimum formalności.

Kredyt na niedopłatę PIT?

Pojęcie Kredyt na PIT, według instytucji bankowych, może być rozumiane dwojako. Pierwszą opcją jest kredyt dla osób, które muszą dopłacić należność do podatku, gdyż kwota odprowadzana regularnie w roku podatkowym, okazała się za mała. Może się to zdarzyć, gdy zaliczki były popierane wg 18% skali rozliczeniowej, a ostatecznie dochód osiągnął próg, w którym koniecznie jest już rozliczanie się wg 32% skali. Niedopłata możliwa jest również, gdy mamy wiele źródeł dochodu i dopiero w zeznaniu PIT uwzględniliśmy wszystkie. W takiej sytuacji, kredyt staje się kredytem celowym. Na podstawie okazanego PIT-u, bank całą niedopłaconą kwotę przelewa od razu na konto Urzędu Skarbowego, tj. kredytobiorca nie otrzymuje pieniędzy do ręki, ani na swoje konto. Co za tym idzie kwota kredytu, to dokładnie taka kwota, jaka widnieje na zeznaniu podatkowym.

Druga oferta kryjąca się pod pojęciem Kredytu na PiT, to kredyt, który można otrzymać po okazaniu zeznania PIT za poprzedni rok. Oferta dotyczy PIT-u 11 (kredytobiorca samodzielnie rozliczający się z Urzędem Skarbowym), PIT40 (kredytobiorcę rozlicza pracodawca) oraz PIT40A (dla emerytów i rencistów).Taki kredyt, to zdecydowanie najkorzystniejsza oferta na rynku kredytów gotówkowych. Pożyczone pieniądze, możesz przeznaczyć na dowolny cel. Wśród ofert bankowych, znajdziemy kredyty nawet do 150 tysięcy złotych z okresem kredytowania nawet do 12 lat!

Co musisz zrobić, by otrzymać kredyt?

Wystarczy, że przyjdziesz do banku i złożysz wniosek. Jedyne dokumenty, jakie są od ciebie wymagane, to dowód osobisty oraz rozliczenie podatkowe za wcześniejszy rok, na podstawie którego, bank jest w stanie ocenić Twoją zdolność kredytową. Dzięki rozliczeniu, nie musisz w żaden inny sposób dokumentować swoich dochodów. Kredyty na PIT, to propozycja czasowe, znajdujące się w ofertach banków tylko w okresie rozliczeniowym. Zazwyczaj z końcem maja lub czerwca, Kredyty na PIT znikają z ofert banków.

Dlaczego kredyty na PIT?

Kredyt na PIT, jest przede wszystkim zdecydowanie najłatwiejszy do uzyskania ze wszystkich kredytów gotówkowych. Wszelkie formalności zredukowane są tu do minium, a co za tym idzie, także decyzja, co do ich przyznania zapada szybciej, niż w przypadku innych kredytów gotówkowych. Kredyt na PIT, to świetne rozwiązanie w przypadku, gdy nie jesteśmy w stanie szybko udokumentować swoich dochodów lub gdy spóźniliśmy się z dopłatą podatku, a odwlekanie tego, to ciągły wzrost odsetek o 8%. Nie ma sensu więc czekać. Kredyt na PIT, szybko pomoże nam spłacić zaległości lub kupić coś, o czym od dawna marzyliśmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *