Jakiego kredytu potrzebujesz? Szybka akceptacja wniosku bez wychodzenia z domu. Wypełnij formularz online, pieniądze w jeden dzień na koncie. Potrzebujesz gotówki? Weź kredyt odnawialny bez formalności. Sprawdź różnice kredyt odnawialny a kredyt hipoteczny. Niskie oprocentowanie, dobre warunki spłaty, pieniądze na dowolny cel dla każdego. Szybki dostęp do pieniędzy od zaraz!

Wiele osób mimo reklam i informatorów wciąż nie odróżnia kredytu odnawialnego od hipotecznego. Warto znać różnice między nimi, by w przypadku chęci skorzystania ze wsparcia pieniężnego z banku wiedzieć po jakie produkty kredytowe sięgnąć.

Kredyt odnawialny w koncie

Przy kredytach odnawialnych najważniejsze jest to, że trzeba posiadać podstawowy ROR – rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy, gdyż jest to kredyt w koncie. Klienci posiadają ciągły dostęp do limitu kredytowego. Jest to nie tylko szybki, ale i łatwy dostęp do pieniędzy w każdym miejscu i o każdej porze. Nie trzeba pozyskiwać zaświadczeń i poręczeń, gdyż formalności praktycznie nie występują. Nie trzeba także chodzić do placówki bankowej, ponieważ nie ma konieczności podpisywania kolejnej umowy. Co więcej, każdy wpływ pieniędzy na konto sprawia, że dług kredytowy automatycznie się spłaca. Zainteresowani mogą skorzystać z okresu bezodsetkowego.

Wysoki kredyt hipoteczny

Kredyty hipoteczne, jak sama nazwa skazuje wiążą się z koniecznością posiadania na przykład nieruchomości w postaci domu, czy mieszkania na własność. W ten sposób pozyskane kwoty są bardzo wysokie, a okres spłaty sięga nawet 35 lat. Akceptowana jest każda forma przychodu, a formalności zmniejszone są w większym stopniu. Na zainteresowanych czeka bezpłatna porada doradcy oraz liczne pakiety ubezpieczeniowe. Pozyskane zobowiązanie może być zawierane w walucie polskiej, jak i obcej. Długoterminowy kredyt hipoteczny dostępny jest zarówno w oddziale wybranego banku, jak i przez Internet. Zainteresowany może wypłacać gotówkę z konto kiedy chce bez dodatkowych odsetek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *