Najlepszy kredyt konsolidacyjny na rynku. Bez zaświadczenia o dochodach. Zamień kilka rat na jedną i zmniejsz swoje miesięczne wydatki. Jedna, mniejsza rata zamiast wielu. Specjalny kredyt dla zadłużonych w innych bankach. Spłać swoje kredyty, karty i debety już dziś. Nie potrzebujemy Twojego zaświadczenia o dochodach. Weź kredyt konsolidacyjny na oświadczenie. Tylko jedna rata zamiast kilku.

Jeśli zdarzył Ci się słabszy okres, kiedy bardzo potrzebowałeś gotówki, to jest szansa, że skończyłeś z kilkoma zaciągniętymi kredytami, obciążonymi kartami kredytowymi czy przekroczonym debetem na koncie. Kilka rat w miesiącu to duże obciążenie, nie tylko finansowe, ale też logistyczne, bo trzeba o nich wszystkich pamiętać.

Zamień kilka rat na jedną

I tu z pomocą przychodzi tzw. kredyt konsolidacyjny, który polega na tym, że bank, który go udziela, zajmuje się spłatą Twoich wszystkich zobowiązań, a Ty od tej pory masz tylko jedną ratę w miesiącu, z reguły niższą, niż poprzednie. Taka restrukturyzacja długu pozwala Ci ograniczyć miesięczne wydatki na spłatę kredytu, a przy tym spać spokojnie, bo dług jest łatwiejszy do zarządzania.

Także dla osób bez dochodów

Jeśli nie jesteś w stanie przedstawić bankowi zaświadczenia o dochodach to jeszcze nie wszystko stracone. Niektóre banki wciąż dają Ci możliwość wzięcia kredytu konsolidacyjnego, po prostu do ograniczonej kwoty, nawet do 50 000 zł. Zwykle jednak musisz udowodnić bankowi, że jesteś w stanie spłacić kredyt, dlatego czysta historia w BIK, albo własność nieruchomości, którą mógłbyś zastawić, zwiększa Twoje szanse na uzyskanie pieniędzy.

Kredyt konsolidacyjny to świetne rozwiązanie dla osób, które czują, że obecne raty ich przytłaczają. Już dziś sprawdź ofertę banków, wybierz dla siebie najlepsze rozwiązanie i śpij spokojnie, nie martwiąc się o spłatę długu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *