Kredyt internetowy już od 18 roku życia. Kredyt na dowolny cel. Wysoka kwota, niskie oprocentowanie. Atrakcyjne warunki kredytowe. Wniosek dostępny online. Szybka decyzja kredytowa – pieniądze od ręki.

Od 18 roku życia można ubiegać się o kredyt gotówkowy w wysokości od 5 000 do 200 000 złotych. Okres spłaty kredytu wynosi do 10 lat i jest uzależniony od kwoty kredytu. Banki oferują także atrakcyjne promocje obniżające oprocentowanie. Aby skorzystać z jednej z nich wystarczy:

  • posiadać konto osobiste z comiesięcznym wpływem min. 1 500 złotych
  • przenieść jedno zobowiązanie z innego banku (np. pożyczkę, kredyt lub kartę kredytową).

Aby skorzystać z innej promocji obniżającej oprocentowanie kredytu nawet o 2% wystarczy w ciągu dwóch miesięcy od otrzymania kredytu przedstawić w banku rachunki na kwotę minimum 50% kwoty kredytu netto. Kredyt otrzymamy bez zbędnych formalności. Wystarczy być posiadaczem konta osobistego w banku od co najmniej sześciu miesięcy i otrzymując wpływy min wysokości 1 500 złotych nie musimy przedstawiać zaświadczenia o dochodach. Możemy także zwiększyć swoją zdolność kredytową ubiegając się o kredyt z bliską osobą (niekoniecznie spokrewnioną). Otrzymując kredyt bank umożliwia skorzystanie z atrakcyjnej promocji ubezpieczenia, które jest dostępne w pakiecie podstawowym i rozszerzonym. Wniosek można złożyć online. Zagwarantuje nam to zaoszczędzenie czasu i szybkie otrzymanie decyzji kredytowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *