Weź kredyt przez Internet, wystarczy tylko Twój PIT. Kredyt bez zaświadczeń. Szybki kredyt bez formalności. Pieniądze przez Internet. Niska prowizja i niewielkie oprocentowanie. Pakiet atrakcyjnych ubezpieczeń. W 15 minut gotówka na Twoim koncie. Bez wizyty w banku. Cała procedura przez Internet.

Coraz więcej banków ma w swojej ofercie kredyty, które nie wymagają żadnych zaświadczeń. Jedną z takich opcji jest kredyt na PIT, który w dodatku możesz dostać przez Internet. Czy to dobra opcja? Jakie korzyści niesie za sobą?

Wystarczy tylko PIT

Kredyt na PIT polega na tym, że jedynym wymaganym dokumentem do jego otrzymania (zwykle poza dowodem osobistym) jest zeznanie podatkowe za poprzedni rok. Jako że każda pracująca osoba składa takie zeznanie, to dostęp do niego jest łatwy i nie wymaga takiego zachodu, jak w przypadku zaświadczeń od pracodawcy. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które wykazują dochód pochodzący z innych źródeł niż działalność gospodarcza np. z wynajmu. W ten sposób zyskujemy zaufanie banku i możemy otrzymać kredyt nawet przewyższający 150 000 złotych.

Kredyt online

Kolejnym ułatwieniem w przypadku tego kredytu jest fakt, że cała procedura dokonuje się online i nie ma potrzeby wizyty w oddziale banku. Procedura online przebiega zwykle w ten sposób, że musisz wypełnić wniosek kredytowy, załączyć odpowiednie dokumenty, w tym PIT w pliku i gotowe. Teraz wystarczy tylko poczekać, na uzyskanie decyzji kredytowej, która zwykle dokonuje się znacznie szybciej niż w przypadku wizyty w oddziale. Dzięki tej opcji pieniądze wpłyną na Twoje konto bardzo szybko, zapewne już w ciągu jednego dnia.

Kredyt na PIT przez Internet to jedna z kilku opcji kredytowych, które można uzyskać szybko i bez formalności. Jednak tutaj, inaczej niż w przypadku kredytu na dowód lub na oświadczenie, przedstawiając swoje zarobki, zyskujesz większe zaufanie banku. Oznacza to, że możesz liczyć na naprawdę dużą sumę pieniędzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *