Nie widniejesz w rejestrze osób zatrudnionych? Potrzebna Ci szybka gotówka? Istnieją banki, które mogą Ci pomóc! Skorzystaj z kredytów bez zatrudnienia! Bez zaświadczeń o pracy zdobądź pieniądze i zrealizuj swój cel!

Czym jest kredyt gotówkowy?

Jest to podstawowa oferta kredytowa, oparta na standardowych zasadach. Składasz wniosek do banku o udzielenie Ci środków, gdy te zostaną Ci przyznane, dyskutujesz nad warunkami. Dokładniej mówiąc, bank pożycza Ci pewna kwotę, a Ty jesteś zobowiązany do jej spłaty wraz z odsetkami w określonym czasie zwanym okresem kredytowania. Istnieje wiele rodzajów kredytów gotówkowych. My skupmy się jednak na tym, bez zatrudnienia.

Najlepszy kredyt na oświadczenie

Pierwszą możliwością jest uzyskanie kredytu na oświadczenie. Jest to dobra opcja dla osób, które nie posiadają umów o pracę, ale posiadają wpływy na konto. Lub posiadają umowy o pracę, ale wszelka biurokracja istniejąca w firmie, utrudnia uzyskanie w szybkim tempie jakiegokolwiek zaświadczenia o zatrudnieniu w danej firmie, wraz z dochodami. Na czym takie oświadczenie polega? Otóż przy składaniu wniosku kredytowego, deklarujesz wysokość swoich wpływów na konto, podając także dane firmy, w której pracujesz. Pamiętaj, że bardzo ważne jest, by takie oświadczenie było zgodne z prawdą. Po pierwsze za fałszywą deklarację, w świetle prawa, grożą kary. Po drugie, każdy taki bank, ma prawo skontaktować się ze wskazanym pracodawcą w celu potwierdzenia oświadczenia. Ponadto na podstawie informacji zawartych w oświadczeniu bank, ma prawo nie udzielić Ci kredytu. Co więcej, nie jest zobowiązany do uzasadnienia takiej decyzji.

Szybki i tani kredyt na dowód

Istnieje tez możliwość udzielenia kredytu na dowód. Najczęściej taki kredyt można otrzymać we własnym banku. Oczywiście, gdy otrzymuje się jakieś dochody. Dzieje się tak, ponieważ bank jest w stanie sam monitorować wpływy na Twoje konto i dlatego też nie potrzebuje żadnych dodatkowych zaświadczeń o Twojej wypłacalności. O kredyt na dowód, można też wnioskować w bankach, z którymi stosunkowo niedawno zakończyliśmy współpracę, polegającą na spłacie kredytu czy pożyczek. Oczywiście, jeśli raty spłacane były regularnie. Taki bank posiada Cię już w swojej bazie i wie, że jesteś osobą, której warto sprzedać swoje usługi.

Dobra historia kredytowa

Dobra historia kredytowa, to klucz do sukcesu przy każdym kredycie. Szczególnie przy kredytach, w których banki gwarantują minimum formalności. Dlaczego? Ponieważ praktycznie zawsze Twoja historia kredytowa będzie sprawdzona w BIK. Jeśli banki nie mają Twoich dokumentów, muszą mieć przynajmniej pewność, że w przeszłości, nie ociągałeś się ze spłatą innych świadczeń lub że obecnie nie jesteś dłużnikiem.

Brak zatrudnienia nie jest przeszkodą w podjęciu kredytu. Wystarczy znaleźć dobrą ofertę i zaufany bank, a wtedy po minimalnych formalnościach, możesz stać się posiadaczem dużej gotówki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *